
Унітаз підвісний GEBERIT MODO з сидінням з кришкою білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 502.939.00.1
8 944 ₴
Показати оптові ціниУнітаз підвісний GEBERIT MODO з сидінням з кришкою білий
MODO унітаз підвісний Rimfree, лійкоподібний, закрита форма, з сидінням із кришкою
Швейцарська компанія Geberit, що здійснює свою діяльність у всьому світі, є європейським лідером на ринку сантехнічних виробів. Geberit є інтегрованим концерном і має потужну місцеву наявність у багатьох країнах Європи, що дає змогу компанії пропонувати унікальні переваги як у галузі сантехніки, так і в меблях для ванних кімнат.
Ширина, мм : 355
Глибина, мм : 420
Монтаж : підвісний
Форма : овальна
Основний колір/тип покриття : білий
Тип сидіння : сидіння з кришкою
Висота, мм : 330
Безободковий : так
Матеріал сидіння : дюропласт
Унітаз із функцією біде : ні
Основний матеріал виробу : кераміка
Матеріал упаковки : картон
Гарантія, міс. : 120
Комплект поставки : чаша підвісного унітазу, сидіння
Країна реєстрації бренду : Швейцарія
Тип : унітаз підвісний
Бренд : GEBERIT
Серія : MODO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Безобідковий | Так |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Стиль сантехнічного вироби | Хай-тек |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Форма чаші | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 355 мм |
- Ціна: 8 944 ₴
