Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унітаз VOLLE LUGO сидіння Duroplast Slim білий
LUGO унітаз компакт, Rimless, гір. випуск, бачок із нижнім підведенням 3/4,5л, сидіння Duroplast Slim slow-closing
Ширина, мм: 380
Глибина, мм : 605
Монтаж : підлоговий
Форма : конусна
Підведення води : нижнє універсальне
Підключення до каналізації : горизонтальний випуск
Основний колір/тип покриття : білий/глянцевий
Тип сидіння : Slim slow-closing
Висота, мм : 795
Безободковий : так
Матеріал сидіння : дюропласт
Унітаз із функцією біде : ні
Режим змиву : 3/4.5 L
Основний матеріал виробу : санфаянс
Матеріал упаковки : картон
Гарантія, міс. : 300
Комплект постачання : чаша унітазу, бачок унітазу, сидіння, зливний механізм
Країна реєстрації бренду : Іспанія
Тип : унітаз підлоговий
Бренд : VOLLE
Серія : LUGO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Випуск (злив) | Універсальний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал бачка | Санфаянс |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип сантехнічного виробу | Комплект (унітаз з бачком) |
| Форма чаші | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 795 мм |
| Довжина | 605 мм |
| Ширина | 380 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

