
Унітаз підвісний з твердим сидінням IMPRESE ROZKOS TWIST білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: c06310103
6 495 ₴
Показати оптові ціниУнітаз підвісний з твердим сидінням IMPRESE ROZKOS TWIST білий
ROZKOS TWIST підвісний унітаз розмір 495*365*365 мм тверде сидіння slim slow-closing у комплекті Система змиву TWIST від TM IMPRESE - це абсолютно новий спосіб очищення унітазу. Система TWIST працює за принципом ефекту вира, який створюють струмені води при виході з отворів у чаші, що дозволяє повністю очищати всю внутрішню поверхню унітазу. Система TWIST працює майже безшумно, споживає невелику кількість води і при цьому порівняно з іншими системами змиву очищає внутрішню поверхню унітазу набагато ефективніше. Користуватися таким унітазом набагато приємніше та корисніше з погляду гігієни.
Ширина, мм : 365
Глубина, мм : 495
Монтаж : настенный
Форма : круглая
Основной цвет/тип покрытия : белый/глянцевый
Тип сиденья : Slim slow-closing
Высота, мм : 365
Безободковый : да
Материал сиденья : дюропласт
Унитаз с функцией биде : нет
Основной материал изделия : санфаянс
Материал упаковки : картон
Гарантия, мес. : 300
Комплект поставки : чаша подвесного унитаза, сиденье
Страна регистрации бренда : Чехия
Описание : IMPRESE Аквам
Тип : унитаз подвесной
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Безобідковий | Так |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Стиль сантехнічного вироби | Хай-тек |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Форма чаші | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 365 мм |
| Глибина | 495 мм |
| Ширина | 365 мм |
- Ціна: 6 495 ₴

