
Радіатор дизайнерський вертикальний Livorno 4/1600 чорний матовий 1600*272
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Livorno 4/1600 B
4 420 ₴
Показати оптові ціниМодель Livorno 4/1600/272/50
Колір чорний матовий 9005
Матеріал: холоднокатана сталь.
Розмір: висота – 1600 мм. ширина – 272 мм.
Підключення: нижнє по середені 50 мм
нижне по бокам 272
Потужність: 740 ват.
Площа: 6 м².
Гарантія: централізоване опалення 12 місяців, індивідуальне опалення 36 місяців.
- Комплект кранів хром - 1200 грн.
- Комплект кранів чорних - 1500 грн.
Матеріал
Радіатори виготовлені з холоднокатаної сталі та нержавіючої сталі AISI 304 товщиною 1,5 мм. Листи цієї марки стали проходять триваліший шлях обробки, за рахунок чого виходять рівними та якісними. Матеріал має однакову товщину по всій площі і не містить осколин. При холодному прокаті верхній шар металу зміцнюється, збільшуючи його механічні властивості. Холоднокатані листи при згинанні не тріскаються. Всі радіатори проходять випробування гідростатичним тиском 2,0 МПа.
Антикорозійна поверхня
На радіатори наноситься субстрат із щільним кристалічним фосфатним покриттям, утвореним за рахунок низькотемпературного фотофазного процесу. Покриття є антикорозійним та корозіостійким.
Зварювання
Для зварювання радіаторів використовується трифазний випрямляч DC NC ERW, який є найсучаснішою технологією для зварювання металу без шлаків. Велика потужність, консистенція та точність контролю забезпечують високу якість зварювання.
Будова
Завдяки унікальній технології, отвір для води збільшено до 17 мм, що значно покращує потік води, збільшуючи тепловиділення радіатора та запобігаючи закупорюванню. У радіаторах інших марок цей отвір зазвичай становить 9 мм.
Фарбування
Ми використовуємо найсучасніше обладнання для фарбування та сушіння. Для фарбування використовується поліефірний порошок, який відповідає європейським екологічним стандартам.
Якість
Якість контролюється згідно з ISO9001:2008. Продукт випробовується щонайменше тричі під тиском води.
Внутрішнє антикорозійне покриття
Для внутрішніх стінок радіаторів використовується шар високого концентрованого антикорозійного матеріалу, розробленого національним науково-дослідним інститутом. Радіатори проходять додаткову обробку протягом 40 хвилин при температурі 200 С, збільшуючи їх антикорозійні властивості.
Водяний радіатор опалення в чорному матовому виконанні - це стильний і сучасний елемент інтер'єру, який не лише забезпечує опалення вашого приміщення, але й слугує як декоративний акцент.
Має вертикальну форму, яка дозволяє ефективно використовувати простір приміщення. Чорний матовий колір створює стильний контраст і додає сучасності інтер'єру.
Радіатор оснащений внутрішніми каналами для проходження гарячої води, яка нагрівається в системі опалення. Він здатний ефективно розподіляти тепло по всьому приміщенню, забезпечуючи комфортну температуру.
Для догляду за радіатором достатньо протирати його м'якою тканиною або губкою з милом та теплою водою. Важливо уникати використання абразивних засобів чи грубого чищення, щоб не пошкодити матове покриття.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 12.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конструкція радіатора | Трубчаста |
| Максимальна температура теплоносія | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск | 12 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 3.4 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб підключення | Нижня |
| Теплова потужність | 740 Вт |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1600 мм |
| Глибина | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 272 мм |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 740 Вт |
- Ціна: 4 420 ₴





