Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Піддон виробляється за авторською технологією змішування кварцового піску і поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал - Mirastone. Виріб має однорідну текстуру та колір по всій товщі стін. У його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій. Поверхня матова. Кварцовий пісок стійкий до перепадів температур, вироби з нього відрізняються міцністю, не вступають у хімічні реакції з іншими речовинами, не змінюють колір у процесі експлуатації.
Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 28 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал піддону | Литий камінь |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5 см) |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Пристінний |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Колір профілю | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
- Ціна: Ціну уточнюйте

