
Душовий піддон MADRID 900 білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0000617
15 113 ₴
Показати оптові ціниКутовий піддон для душу економить корисне місце вашої ванної кімнати!
Його дуже легко монтувати, він невисокий та практичний. Душовий піддон спроєктовано так, що вода не затримується на ньому | стікає точно у каналізацію.
Виріб не має пор, має ідеально глянцеву поверхню, покриту гелькоутом. Піддон з антибактеріальним покриттям, тому на ньому не буде ніякої плісняви та не будуть розмножуватись бактерії.
Довершіть виріб скляними або пластиковими шторками та клік-клаком - і все! Виріб готовий до застосування.
Виготовляється за авторською технологією змішування мармурової крихти і поліефірної смоли у вакуумі. Матеріал - Miramarble. В його структурі відсутні мікропори, що унеможливлює розвиток бактерій у товщі стінок. Додатково виріб покрито антибактеріальним гелем. Поверхня глянцева.
Литий мармур вирізняється здатністю поглинати звуки води і приймати температуру навколишнього середовища. Завдяки цьому піддон з литого мармуру безшумний, зручний і надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень і подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 36 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал піддону | Литий мармур |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5 см) |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Кутовий |
| Форма піддону | Напівкругла |
| Колір | Білий |
| Колір профілю | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 895 мм |
| Ширина | 895 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
- Ціна: 15 113 ₴






