
Душовий піддон BRUGGE 1200 білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0000611
17 741 ₴
Показати оптові ціниПрямокутний піддон надійна основа для вашої душової кабіни.
Основний матеріал душового піддона - литий мармур, який покритий шаром Gelcoat ISO NPG. Цей матеріал міцний, не вигоряє, антибактеріальний та запобігає розмножуванню плісняви.
Виготовляється за авторською технологією змішування мармурової крихти і поліефірної смоли у вакуумі. Матеріал - Miramarble. В його структурі відсутні мікропори, що унеможливлює розвиток бактерій у товщі стінок. Додатково виріб покрито антибактеріальним гелем. Поверхня глянцева.
Литий мармур вирізняється здатністю поглинати звуки води і приймати температуру навколишнього середовища. Завдяки цьому піддон з литого мармуру безшумний, зручний і надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень і подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 42 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал піддону | Литий мармур |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5 см) |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Пристінний |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір профілю | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
- Ціна: 17 741 ₴





