Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонні мийки виробляються за авторською технологією змішування кварцового піску та поліефірної смоли у вакуумі. Матеріал кухонної мийки - Mirastone.
Вироби мають однорідну текстуру та колір по всій товщі стінок. У його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій на поверхні виробу. Поверхня мийки - матова.
Кварцовий пісок стійкий до перепадів температур, вироби з нього відрізняються міцністю, не вступають у реакції з іншими речовинами, не змінюють колір у процесі експлуатації. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Ви можете замовити кухонну мийку з кварцового піску у таких варіантах кольорів: сірий, пісочний, чорний, жасмин, терра, білий.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Кварцовий пісок |
| Отвір під змішувач | Так |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина стінок мийки | 14 мм |
| Форма мийки | Кругла |
| Колір | Пісочний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота мийки | 196 мм |
| Глибина чаші | 182 мм |
| Довжина мийки | 446 мм |
| Ширина мийки | 446 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте



