
Мийка для кухні врізна WESTEROS біла
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0000069
12 467 ₴
Показати оптові ціниПрямокутна кухонна мийка із кварцового піску стане незамінним помічником на вашій кухні! Дві прямокутні однакові чаші - це зручно, можна частину посуду замочити, а в цей час вимити решту посуду в основній чаші. Тарілки і чашки не будуть бруднитися від жирного посуду, а деко швидше відмиється від забруднень, що економить час, воду і миючий засіб. Мийка має врізний тип монтажу.
Кухонні мийки виробляються за авторською технологією змішування кварцового піску та поліефірної смоли у вакуумі. Матеріал кухонної мийки - Mirastone.
Вироби мають однорідну текстуру та колір по всій товщі стінок. У його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій на поверхні виробу. Поверхня мийки - матова.
Кварцовий пісок стійкий до перепадів температур, вироби з нього відрізняються міцністю, не вступають у реакції з іншими речовинами, не змінюють колір у процесі експлуатації. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає готові отвори під змішувач та перелив. У комплекті постачається сифон та кріплення для додаткової фіксації мийки зі стільницею.
Ви можете замовити кухонну мийку з кварцового піску у таких варіантах кольорів: сірий, пісочний, чорний, жасмин, терра, білий.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 23 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конструкція мийки | Двочашева |
| Матеріал мийки | Кварцовий пісок |
| Отвір під змішувач | Так |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина стінок мийки | 14 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота мийки | 199 мм |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Довжина мийки | 504 мм |
| Ширина мийки | 875 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 12 467 ₴







