
Мийка для кухні врізна ORLEAN сіра
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0000034
8 995 ₴
Показати оптові ціниПрямокутна кухонна мийка з кварцового піску має практичний дизайн із глибокою чашею та ребристим неслизьким крилом для посуду. Мийка має врізний тип монтажу.
Кухонні мийки виробляються за авторською технологією змішування кварцового піску та поліефірної смоли у вакуумі. Матеріал кухонної мийки - Mirastone.
Вироби мають однорідну текстуру та колір по всій товщі стінок. У його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій на поверхні виробу. Поверхня мийки - матова.
Кварцовий пісок стійкий до перепадів температур, вироби з нього відрізняються міцністю, не вступають у реакції з іншими речовинами, не змінюють колір у процесі експлуатації. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає надсвердлювання під отвори для змішувача в 2-х точках та перелив. У комплекті постачається сифон та кріплення для додаткової фіксації мийки зі стільницею.
Ви можете замовити кухонну мийку з кварцового піску у таких варіантах кольорів: сірий, пісочний, чорний, жасмин, терра, білий.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Кварцовий пісок |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина стінок мийки | 14 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота мийки | 220 мм |
| Глибина чаші | 197 мм |
| Довжина мийки | 496 мм |
| Ширина мийки | 861 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 8 995 ₴






