
Мийка для кухні врізна BODRUM 650 терра
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0000007
7 861 ₴
Показати оптові ціниПрямокутна кухонна мийка з кварцового піску прикрасить вашу кухню та зробить її комфортнішою. Ця модель має одну глибоку чашу та додаткове місце для сушіння посуду. Дизайн та колір моделі дозволяє вдало інтегрувати її практично у більшість сучасних кухонних гарнітурів. Мийка має врізний тип монтажу.
Кухонні мийки виробляються за авторською технологією змішування кварцового піску та поліефірної смоли у вакуумі. Матеріал кухонної мийки - Mirastone.
Вироби мають однорідну текстуру та колір по всій товщі стінок. У його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій на поверхні виробу. Поверхня мийки - матова.
Кварцовий пісок стійкий до перепадів температур, вироби з нього відрізняються міцністю, не вступають у реакції з іншими речовинами, не змінюють колір у процесі експлуатації. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає надсвердлювання під отвори для змішувача в 3-х точках та перелив. У комплекті постачається сифон та кріплення для додаткової фіксації мийки зі стільницею.
Ви можете замовити кухонну мийку з кварцового піску у таких варіантах кольорів: сірий, пісочний, чорний, жасмин, терра, білий.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Кварцовий пісок |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Розташування крила | Зліва |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина стінок мийки | 14 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота мийки | 220 мм |
| Глибина чаші | 207 мм |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Ширина мийки | 649 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 7 861 ₴








