
Умивальник врізний під стільницю TITANIA білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0000250
8 215 ₴
Показати оптові ціниНестандартна раковина з литого мармуру стане оригінальним доповненням дизайну ванної кімнати. Неправильної форми чаша в масивній мармуровій плиті, кутове розташування отвору під змішувач, велике місце навколо чаші для розміщення косметичних засобів - в цій моделі привертає увагу кожна деталь. Умивальник кріпиться на тумбу. Передбачає кілька варіантів монтажу - накладний та врізний.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає отвори під змішувач та перелив. Опціонально можна замовити умивальник з одним із них або зовсім без отворів.. Додатково донний клапан клік-клак можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину з покриттям у будь-який відтінок по палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titania |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 14 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | Опціонально |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Асиметрична |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 132 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Довжина | 396 мм |
| Ширина | 695 мм |
- Ціна: 8 215 ₴





