
Умивальник підвісний HELIX білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0001549
10 349 ₴
Показати оптові ціниКомпактний умивальник з литого мармуру - ідеальне рішення для маленької ванної кімнати. Зручна чаша праворуч або ліворуч, отвір під змішувач і невелике крило для гігієнічних речей, всі комунікації приховані в корпусі. Завдяки оригінальній формі він ніколи не залишиться поза увагою! Умивальник має підвісний тип монтажу. Отвір під слив прихований декоративною накладкою.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В
його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника матова.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає отвір під змішувач. При необхідності запасну накладку на злив можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину з покриттям у будь-який відтінок по палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Розташування отвору під змішувач | Опціонально |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 122 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 450 мм |
- Ціна: 10 349 ₴









