
Умивальник (накладний) SAN ANDREAS білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0000236
11 657 ₴
Показати оптові ціниУмивальник із литого мармуру створений для сміливих дизайнерських рішень. Вертикальна глибока лійкоподібна чаша задає тон загальному стилю ванної кімнати і не залишиться поза увагою. Умивальник має накладний тип монтажу. Отвір під слив прихований декоративною накладкою.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В
його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника матова.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень і подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі не передбачає отвори під змішувач та перелив. При необхідності запасну накладку на злив можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину із покриттям у будь-який відтінок на палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SAN |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 22 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 440 мм |
- Ціна: 11 657 ₴






