
Умивальник (накладний) MARTA 420 білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0000695
6 542 ₴
Показати оптові ціниКруглий умивальник з литого мармуру - чаша на підставці з декоративною накладкою на злив. Компактна витончена раковина стане особливістю дизайну ванної кімнати. Умивальник передбачає окремий або настінний змішувач. Тип монтажу - накладний.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В
його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника матова.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Заводський стандарт моделі не передбачає отвори під змішувач та перелив. При необхідності запасну накладку на злив можна замовити на сайті.
Заводський стандарт моделі не передбачає отвори під змішувач та перелив. Опціонально донний клапан клік-клак можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину із покриттям у будь-який відтінок на палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 148 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 420 мм |
- Ціна: 6 542 ₴






