
Умивальник (накладний) TRIPOLI білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0000586
11 477 ₴
Показати оптові ціниТрапецієвидний умивальник з литого мармуру - ідеальна модель для просторої ванної кімнати. Неглибока чаша не позбавляє її комфорту використання. Раковина передбачає окремостоячий або настінний змішувач. Має накладний тип монтажу.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В
його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника матова.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Заводський стандарт моделі не передбачає отвори під змішувач та перелив. Додатково донний клік-клак можна замовити на сайті.
Заводський стандарт моделі не передбачає отвори під змішувач та перелив. Опціонально донний клапан клік-клак можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину із покриттям у будь-який відтінок на палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 20 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 800 мм |
- Ціна: 11 477 ₴







