
Умивальник врізний під стільницю DEA 800 білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1536
8 452 ₴
Показати оптові ціниУмивальник із литого мармуру виконаний у формі напівсонця. Широкі крила для предметів гігієни та об'ємна прямокутна чаша створять комфорт у будь-якому куточку ванної кімнати. Раковина має кілька способів монтажу - врізний або накладний, що дозволяє застосовувати її у різних дизайнах.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає отвори під змішувач та перелив. Опціонально можна замовити умивальник з одним із них або зовсім без отворів. Додатково донний клік-клак можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину з покриттям у будь-який відтінок по палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 13 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 147 мм |
| Глибина | 124 мм |
| Довжина | 543 мм |
| Ширина | 800 мм |
- Ціна: 8 452 ₴







