
Умивальник (накладний) LEX S білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2014
5 877 ₴
Показати оптові ціниТрапецієподібна раковина з литого мармуру - ідеальний аксесуар для компактної ванної кімнати. Тонкі стіни, виразна глибока чаша підкреслять практичну роль умивальника в інтер'єрі. Раковина передбачає окремий або настінний змішувач. Має накладний тип монтажу.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В
його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника матова.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі не передбачає отвори під змішувач та перелив. Додатково донний клапан клік-клак можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину із покриттям у будь-який відтінок на палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Асиметрична |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 555 мм |
- Ціна: 5 877 ₴






