
Умивальник врізний під стільницю MADISON білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1053
5 055 ₴
Показати оптові ціниКруглий умивальник з литого мармуру - класичний варіант для вбиральні у громадському місці. Чіткі контури, містка чаша, п'єдестал для змішувача - вагомі аргументи на користь невеликої та водночас функціональної раковини. Завдяки врізному типу монтажу поруч умивальника на стільниці заощаджене місце для косметичних засобів та аксесуарів.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає відчинення під змішувач та перелив. Опційно можна замовити умивальник з одним із них або зовсім без отворів. Додатково донний клапан клік-клак можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину з покриттям у будь-який відтінок по палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 123 мм |
| Глибина | 101 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 430 мм |
- Ціна: 5 055 ₴







