
Умивальник підвісний SMART білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 240
13 418 ₴
Показати оптові ціниРаковина з литого мармуру - це конус з об'ємною чашею усередині. Практичний і оригінальний умивальник зробить інтер'єр ванною унікальним і незабутнім. На поличці біля змішувача можна розмістити гігієнічне приладдя. Умивальник має підвісний тип монтажу. Отвір під слив прихований декоративною накладкою.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В
його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника матова.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає отвір під змішувач. При необхідності запасну накладку на злив можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину з покриттям у будь-який відтінок по палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 9 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Форма вмивальника | Тюльпан |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 373 мм |
| Глибина | 148 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 360 мм |
- Ціна: 13 418 ₴






