
Умивальник врізний під стільницю SIENA білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 752
5 616 ₴
Показати оптові ціниКруглий умивальник із литого мармуру - це неглибока тюльпаноподібна чаша. Елегантний аксесуар доповнить французький стиль ванної кімнати. Раковина передбачає окремий або настінний змішувач. Умивальник має врізний тип монтажу.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі не передбачає отвори під змішувач та перелив. При необхідності запасну накладку на злив можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину з покриттям у будь-який відтінок по палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 162 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Довжина | 451 мм |
| Ширина | 451 мм |
- Ціна: 5 616 ₴






