
Умивальник (накладний) MARRAKESH 600 білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 217
10 226 ₴
Показати оптові ціниУмивальник із литого мармуру має дизайн прямокутної чаші з плавними закругленими кутами. На поличці для змішувача можна зручно розмістити косметичні засоби. Отвір під слив прихований декоративною накладкою. Умивальник передбачає кілька варіантів монтажу - накладний та підвісний.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В
його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника матова.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає отвір під змішувач. Опціонально можна замовити умивальник без отвору. При необхідності запасну накладку на злив можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину із покриттям у будь-який відтінок на палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 16 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 10 226 ₴






