
Умивальник врізний під стільницю VIOLA 1000 білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2658
11 765 ₴
Показати оптові ціниУмивальник з литого мармуру - втілення практичності та витонченості. Широке крило, яке може бути зліва або справа, плавно переходить у практично непомітну чашу з м'якими лініями. На крилі зручно розміщуються косметичні засоби. Отвір під слив прихований декоративною накладкою.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає отвір під змішувач. Опціонально можна замовити умивальник без отвору. При необхідності запасну накладку на злив можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину з покриттям у будь-який відтінок по палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viola |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 19 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 122 мм |
| Глибина | 92 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 1000 мм |
- Ціна: 11 765 ₴









