
Умивальник (накладний) FLORENCE білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 197
5 901 ₴
Показати оптові ціниУмивальник з литого мрамора - ідеальна чаша-напівсфера з отвором під змішувач. Раковину можна розмістити в кутку та заощадити корисну площу ванної кімнати. Умивальник має накладний тип монтажу.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В
його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника матова.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає отвір під змішувач. Опціонально можна замовити умивальник без отвору. Додатково донний клік-клак можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину із покриттям у будь-який відтінок на палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 121 мм |
| Глибина | 101 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 465 мм |
- Ціна: 5 901 ₴






