
Умивальник (накладний) ELLEL білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 185
5 274 ₴
Показати оптові ціниВитончений умивальник із литого мармуру круглої форми нагадує перлину. Він стане чудовим доповненням стилю ретро чи мінімалізм. Модель раковини передбачає окремий або настінний змішувач. Має накладний тип монтажу.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В
його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника матова.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі не передбачає отвори під змішувач та перелив. Опційно донний клапан клік-клак можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину із покриттям у будь-який відтінок на палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 9 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 460 мм |
- Ціна: 5 274 ₴







