
Умивальник підлоговий HALIFAX білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 532
28 388 ₴
Показати оптові ціниПристінний підлоговий умивальник з литого мармуру - класична варіація раковини типу "тюльпан". Трапецієвидна чаша стандартної глибини займає верхню площину стійки. На полиці біля змішувача можна розмістити дозатор мила або косметичні засоби. Модель виглядає самодостатньо та стане функціональним елементом будь-якого інтер'єру.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В
його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника матова.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає отвір під змішувач. Опціонально донний клапан клік-клак можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину з покриттям у будь-який відтінок по палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 35 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Підлогова |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 529 мм |
- Ціна: 28 388 ₴





