Оригінальний умивальник із глибокою круглою чашею неодмінно стане центром дизайну ванної кімнати. Має підлоговий спосіб монтажу.
Раковина передбачає настінний або встановлений поряд змішувач.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування бокситу" і поліефірної смоли у вакуумі. Матеріал умивальника - Mirasoft. Виріб має однорідну структуру на всю товщину стінок, без додаткового покриття. У матеріалі умивальника відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій всередині і на поверхні стінок.
Поверхня умивальника - матова.
Завдяки фізико-хімічним властивостям боксит застосовується навіть для виготовлення виробів у медичній сфері
Вироби з бокситу відрізняються здатністю поглинати звуки води і підтримувати температуру навколишнього середовища. Завдяки цьому, умивальник, виготовлений за
технологією Mirasoft, безшумний, зручний і надійний. Матова раковина стійка до температурних перепадів, забруднень і подряпин, впливу агресивних фарбуючих речовин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі не передбачає отвір під змішувач. Опційно донний клапан клік-клак можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину з покриттям у будь-який відтінок по палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Мінеральне литво |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Підлогова |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 460 мм |
- Ціна: 46 938,27 ₴




