
Умивальник (накладний) FLY 1000 білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 733
11 537 ₴
Показати оптові ціниУмивальник із литого мармуру має дизайн масивної плити з дрібною виїмкою-чашею. Метровий умивальник стане чудовим доповненням ванни у стилі лофт.
Раковина передбачає кілька варіантів монтажу - накладний та підвісний. Отвір під слив прихований декоративною накладкою.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В
його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника матова.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає отвір під змішувач. Опціонально можна замовити умивальник без нього. При необхідності запасну накладку на злив можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину із покриттям у будь-який відтінок на палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 22 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 1000 мм |
- Ціна: 11 537 ₴






