
Умивальник підлоговий SUNNY білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1249
22 073 ₴
Показати оптові ціниПристінний умивальник з литого мармуру - новинка в лінійці. Оригінальне втілення ідеї умивальника на ніжці. Чаша прямокутної форми стандартної глибини займає верхню площину стійки. Модель виглядає самодостатньо та стане привабливим елементом будь-якого інтер'єру. Передбачає окремий або настінний змішувач.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармурової крихти та поліефірної смоли у вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. У його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій у товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру навколишнього середовища. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний і надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі не передбачає отвори під змішувач та перелив. Опційно донний клапан клік-клак можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину з покриттям у будь-який відтінок по палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 46 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Підлогова |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Глибина | 123 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 22 073 ₴








