
Умивальник врізний під стільницю DEVON білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 000648
8 113 ₴
Показати оптові ціниАкуратна раковина із литого мармуру із розширеним отвіром для змішувача стане чудовим доповненням ванної кімнати у стилі прованс. Овальна форма чаші виглядає свіжо і дозволить заощадити місце на тумбі чи полиці. Умивальник має врізний тип монтажу.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає отвори під змішувач та перелив. Опціонально можна замовити умивальник з одним із них або зовсім без отворів. Додатково донний клік-клак можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину з покриттям у будь-який відтінок по палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 9 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 137 мм |
| Глибина | 112 мм |
| Довжина | 449 мм |
| Ширина | 550 мм |
- Ціна: 8 113 ₴






