
Умивальник врізний під стільницю NEW YORK 1850 білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 69125563
23 384 ₴
Показати оптові ціниУмивальник із литого мармуру - найширший в лінійці. Великі крила в якості стільниці обабіч овальної чаші посередині роблять його найбільш
практичним рішенням для ванної кімнати. Під крилом зручно розмістити пральну машинку чи комод, Має накладний/врізний тип монтажу. Отвір під злив приховано декоративною накладкою.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає отвір під змішувач. При необхідності запасну накладку можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину з покриттям у будь-який відтінок по палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 147 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 1850 мм |
- Ціна: 23 384 ₴






