
Умивальник подвійний AGNESS 1500 білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 151
18 494 ₴
Показати оптові ціниПлоский умивальник із литого мармуру з прямокутною чашею стане прекрасним доповненням ванної кімнати в стилі мінімалізм. Раковина має накладний спосіб монтажу і легко встановлюється на тумбу або полицю в ванній кімнаті. На бортах умивальника можна розташувати косметичні засоби. Отвір під злив приховано декоративною накладкою.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В
його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника матова.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає два отвори під змішувач. Опціонально можно замовити умивальник з одним із них або зовсім без отворів. В комплекті постачається сифон.
Ви можете замовити кольорову раковину із покриттям у будь-який відтінок на палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 30 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Два |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Розташування отвору під змішувач | Опціонально |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Довжина | 479 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 18 494 ₴






