
Умивальник врізний під стільницю LIFOU білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 650
9 529 ₴
Показати оптові ціниПрямокутний умивальник із литого мармуру - оптимальне втілення всіх вимог до класичного аксесуару ванної кімнати. Містка чаша з вираженим зливом до центру, виступ під змішувач, простір для косметичного приладдя. Умивальник має врізний тип монтажу. Отвір під слив прихований декоративною накладкою.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає отвори під змішувач та перелив. Опціонально можна замовити умивальник з одним із них або зовсім без отворів.
Ви можете замовити кольорову раковину з покриттям у будь-який відтінок по палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 14 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 107 мм |
| Довжина | 434 мм |
| Ширина | 627 мм |
- Ціна: 9 529 ₴






