
Ванна пристінна BALI біла
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 262
81 602 ₴
Показати оптові ціни
Пристінна ванна допоможе зберегти корисний простір ванної кімнати. Ванна має компактну форму та містку чашу. Широкий борт ванни можна використовувати для зберігання косметичних засобів. Ванна стане чудовим вибором як для класичного, так і сучасного інтер'єру.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармурової крихти та поліефірної смоли у вакуумі. Матеріал ванни - Miramarble. В її структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня ванни глянцева.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому ванна з литого мармуру безшумна, зручна та надійна. Вона стійка до температурних перепадів, забруднень та подряпин.
Об'єм ванни становить 310 л. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 565 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає щілинний перелив. Опціонально може бути виконаний отвір під змішувач.
Ви можете замовити кольорову ванну з покриттям у будь-якому відтінку за палітрою. Кольорове покриття наноситься тільки з зовнішньої сторони виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 172 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал ванни | Штучний камінь |
| Об`єм | 310 л |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Пристінна |
| Форма ванни | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 555 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 750 мм |
- Ціна: 81 602 ₴






