
Ванна окремостояча FLORIDA біла
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 271
64 904 ₴
Показати оптові ціни
Окремостояча ванна - це любов з першого погляду. Неординарна форма ванни не залишить байдужим. Плавні вигини, приємна поверхня, стильний вигляд - це те, чого прагнуть в дизайні ванної кімнати. Це ідеальне рішення для створення ванни мрії. За відгуками клієнтів ванна також заслужила любов як одна з найзручніших у лінійці.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармурової крихти та поліефірної смоли у вакуумі. Матеріал ванни - Miramarble. В її структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня ванни глянцева.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому ванна з литого мармуру безшумна, зручна та надійна. Вона стійка до температурних перепадів, забруднень та подряпин.
Об'єм ванни становить 350 л. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі не передбачає перелив та отвір під ревізію.
Ви можете замовити кольорову ванну з покриттям у будь-якому відтінку за палітрою. Кольорове покриття наноситься тільки з зовнішньої сторони виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 141 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал ванни | Штучний камінь |
| Об`єм | 350 л |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Окремостояча |
| Форма ванни | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 722 мм |
| Глибина | 455 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 750 мм |
- Ціна: 64 904 ₴






