
Ванна окремостояча SIENA біла
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 936
72 605 ₴
Показати оптові ціни
Ванна острівного типу підкорила серця наших клієнтів. Ідеальні габарити ванни дозволяють релаксувати в ній людям будь-якого зросту.
Ванна овальної форми, компактна, сифон ховається у "спідниці". Підставка створює повітряну подушку, що сприяє збереженню тепла води.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармурової крихти та поліефірної смоли у вакуумі. Матеріал ванни - Miramarble. В її структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня ванни глянцева.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому ванна з литого мармуру безшумна, зручна та надійна. Вона стійка до температурних перепадів, забруднень та подряпин.
Об'єм ванни становить 460 л. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі не передбачає перелив та отвір під ревізію.
Ви можете замовити кольорову ванну з покриттям у будь-якому відтінку за палітрою. Кольорове покриття наноситься тільки з зовнішньої сторони виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 152 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал ванни | Штучний камінь |
| Об`єм | 460 л |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Окремостояча |
| Форма ванни | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 800 мм |
- Ціна: 72 605 ₴





