
Ванна окремостояча GREENLAND біла
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 273
58 081 ₴
Показати оптові ціни
Глибока ванна класичної овальної форми з високими бортами - справжня перлина, що стане окрасою будь-якого інтер'єру, улюбленицею всіх членів родини та здивує ваших гостей.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармурової крихти та поліефірної смоли у вакуумі. Матеріал ванни - Miramarble. В її структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня ванни глянцева.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому ванна з литого мармуру безшумна, зручна та надійна. Вона стійка до температурних перепадів, забруднень та подряпин.
Об'єм ванни становить 480 л. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі не передбачає перелив та отвір під ревізію.
Ви можете замовити кольорову ванну з покриттям у будь-якому відтінку за палітрою. Кольорове покриття наноситься тільки з зовнішньої сторони виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 147 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал ванни | Штучний камінь |
| Об`єм | 480 л |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Окремостояча |
| Форма ванни | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 620 мм |
| Глибина | 511 мм |
| Довжина | 1680 мм |
| Ширина | 805 мм |
- Ціна: 58 081 ₴





