
Умивальник накладний NEWARC хром
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5065CR
4 419,80 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник накладний NEWARC хром
Умивальник керамічний:
розміри становлять 420*420*150;- монтаж накладний;
- колір срібло з декором;
- країна виробник Туреччина;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Newarc |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал п'єдесталу | Кераміка |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 420 мм |
- Ціна: 4 419,80 ₴
