Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник накладний NEWARC бронза
Умивальник керамічний:
розміри становлять 420*420*150.- монтаж накладний;
- колір золото з декором;
- країна виробник Туреччина;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Newarc |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал п'єдесталу | Кераміка |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Колір | Бронзовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 420 мм |
- Ціна: 6 887 ₴


