Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розсувна душова кабіна ASIGNATURA Tinto сатин
Душова кабіна Tinto:
- розмір 90*90*195 см;
- вага кабіни становить (брутто) 65 кг;
- нетто 63 кг;
- без піддону;
- алюмінієвий, сатиновий профіль;
- загартоване скло 6 мм;
- магнітні ущільнювачі;
- ручка з нержавіючої сталі;
- двері розсувні всередину;
- країна виробник Іспанія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASIGNATURA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Матеріал стінок | Скло |
| Стан | Новий |
| Тип кабіни | Закрита |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Форма душової кабіни | Квадратна |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1950 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
- Ціна: 20 810 ₴









