Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник підвісний ASIGNATURA Stream білий
Умивальник:
представлений у білому матовому кольорі;- монтаж універсальний (накладний, підвісний);
- виконаний зі штучного каменю;
- габаритні розміри 1202x455x80;
- кріплення в комплекті;
- країна виробник Іспанія;
- гарантія 10 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASIGNATURA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 455 мм |
| Ширина | 1202 мм |
- Ціна: 20 280 ₴





