Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник підвісний ASIGNATURA Monolith білий
Умивальник:
представлений у білому матовому кольорі;
монтаж універсальний (накладний, підвісний);
виконаний зі штучного каменю;
габаритні розміри 355x200x160;
наявність отвору під змішувач;
кріплення в комплекті;
країна виробник Іспанія;
гарантія 10 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASIGNATURA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Розташування отвору під змішувач | Праворуч |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 355 мм |
- Ціна: 8 928 ₴






