
влевовправо
Умивальник накладний IDEVIT Halley золото
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3201-0455-11
10 256,40 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник накладний IDEVIT Halley золото
Умивальник керамічний:
колір біло-золотий глянець;- розміри становлять 600*450*110;
- монтаж накладний/підвісний;
- має отвір для змішувача та переливу;
- набір кріплень не входить до комплекту поставки.
- країна виробник Туреччина;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idevit |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 10 256,40 ₴

