
влевовправо
Умивальник врізний під стільницю ASIGNATURA Delight Білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 75721404
14 860 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник врізний під стільницю ASIGNATURA Delight Білий
Умивальник:
представлений у білому матовому кольорі;
монтаж універсальний (врізний, меблевий);
виконаний зі штучного каменю;
габаритні розміри 1000x480x165;
наявність отвору під змішувач;
країна виробник Іспанія;
гарантія 10 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASIGNATURA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 1000 мм |
- Ціна: 14 860 ₴




