
влевовправо
Умивальник накладний ASIGNATURA Delight білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 75701604
6 930 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник накладний ASIGNATURA Delight білий
Умивальник:
представлений у білому матовому кольорі;- монтаж накладний;
- виконаний зі штучного каменю;
- габаритні розміри 580x380x110;
- країна виробник Іспанія;
- гарантія 10 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASIGNATURA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 580 мм |
- Ціна: 6 930 ₴


