Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник накладний NEWARC Countertop білий
Умивальник керамічний:
розміри становлять 450*450*170.- монтаж накладний;
- має місце для змішувача та переливу;
- колір білий глянець;
- країна виробник Туреччина;
- гарантія 10 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Newarc |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал п'єдесталу | Кераміка |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 450 мм |
- Ціна: 2 590 ₴







