
влевовправо
Умивальник підлоговий NEWARC Aqua Білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9417W
19 997 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник підлоговий NEWARC Aqua Білий
Умивальник керамічний:
розміри становлять 400*400*850.- монтаж підлоговий;
- колір білий глянець;
- країна виробник Туреччина;
- гарантія 10 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Newarc |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Окремо стоїть |
| Форма вмивальника | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 19 997 ₴



