
влевовправо
Розсувна душова кабіна ASIGNATURA Altea чорна матова
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 29020802
8 861 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розсувна душова кабіна ASIGNATURA Altea чорна матова
Душова кабіна Altea:
- розмір 90*90*195 см;
- без піддону;
- вага кабіни становить (брутто) 38кг;
- профіль з нержавіючої сталі чорного матового кольору;
- загартоване скло 6 мм;
- магнітні ущільнювачі;
- ручка з нержавіючої сталі;
- подвійні ролики з нержавіючої сталі;
- прозоре скло;
- двері розсувні;
- країна виробник Іспанія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASIGNATURA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Матеріал стінок | Скло |
| Стан | Новий |
| Тип кабіни | Закрита |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Форма душової кабіни | Напівкругла |
| Колір профілю | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1950 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
- Ціна: 8 861 ₴



