Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унітаз Rea Carter Rimless білий
Естетичний і функціональний підвісний блок Rea Carter Rimless ідеально поєднується з другим аксесуаром для ванни. Модель підходить для установки як в сучасних, так і в класичних кімнатах.
Підвісний, сидіння дюропласт, повільнопадаюче slim
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Країна виробник | Польща |
| Безобідковий | Так |
| Вага | 27 кг |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Організація змиваючого потоку | Каскадний |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Стиль сантехнічного вироби | Хай-тек |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Форма чаші | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Унітаз | Так |
- Ціна: 8 050 ₴








