Змішувач для кухні Teka Icon Хром
У сучасній квартирі крани відіграють не тільки практичну функцію, але також є елементом інтер'єру, через що багато покупців, обираючи прилади, що розглядаються, звертають увагу не тільки на міцність і надійність конструкції, а й на її естетичні показники. На жаль, гарним поєднанням естетичних і практичних властивостей може похвалитися не кожен змішувач - багато моделей від сумнівних виробників швидко виходять з ладу, схильні до впливу вологи і вогкості, а також мають дуже непоказний зовнішній вигляд. Ми пропонуємо великий вибір змішувачів від компанії Teka.
Дана компанія вже кілька десятків років створює різноманітні побутові прилади і сантехніку, поєднуючи в них високі показники якості, функціональності і естетичної привабливості.
Кухонний змішувач – найдостойніший кандидат на роль крана для оснащення компактної кухонної мийки. Модель отримала неймовірно надійне в роботі конструктивне виконання, змішувач буде якісно обслуговувати мийну лінію протягом довгих років. До цього можна додати, що кран легко витримає самі інтенсивні режими експлуатації, адже ця модель розроблена на основі елітної запірної арматури, яка виробляється з надміцних композитних матеріалів.
Змішувач для кухні Teka - це стильний та якісний аксесуар, який може стати відмінним доповненням до вашої кухні.
Латунний корпус забезпечує міцність та довговічність змішувача, а хромове покриття додає блиску та естетичний вигляд.
Змішувач для кухні від Teka є популярним вибором серед споживачів за свою якість та стильний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота виливу | 302 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина виливу | 200 мм |
- Ціна: 7 090 ₴


